Naučme se být vděční a šťastní s tím, co máme.

Naučme se být vděční a šťastní s tím, co máme.

To neznamená, že nemůžeme chtít víc a že si nebudeme plnit své sny a cíle. Právě naopak! Půjde nám to o to mnohem líp. Buďme vděční. Buďme jednoduše šťastní za to, co máme teď. Nečekejme až jednou….

Mnohokrát mi klienti, na otázku, kdy budou šťastní, odpoví…

  • až dcera potká ideálního partnera, který ji zajistí
  • až budu mít lepší práci
  • až budu mít více peněz
  • až budou mé děti šťastné
  • až najdu ideální partnerku/partnera
  • až mne povýší v práci

Je spoustu lidí, kteří by měli nárok fňukat a stěžovat si na osud, ale oni to nedělají. Motivují lidi a inspirují je k tomu, jak se zaměřit na to, co ovlivnit můžeme.

Například NICK VUJICIC, který se narodil bez rukou a nohou.

Přes to všechno, dnes Nick vede plnohodnotný život a učí, jak žít šťastný život. Nick se narodil skoro bez všech čtyř končetin, pouze se dvěma zakrnělýma nohama z nichž na jedné má dva prsty.  

Pro mně je NICK obrovská motivace.

Miluji jeho knížku „Život bez hranic“.

„Můžeme si vybrat, jestli budeme reagovat na ztrátu a selhání beznadějí a kapitulací, nebo jestli si ze ztráty a selhání uděláme poučnou zkušenost a motivaci k lepšímu výkonu“

Nick VUJICIC.

Naučte se být šťastní teď. Naučte se být šťastní s tím, co máte. Je to tak jednoduché. S láskou k životu uvidíme všude úžasné příležitosti a možnosti.

Šťastný život je volbou, ne věcí náhody a nebo štěstí.

Radost je klíčem k naší stálé harmonii. Buďte radostní a milujte každý okamžik. Místo věčné nespokojenosti vykouzlete úsměv na tváři. Radost můžete trénovat vždy a všude. V práci, v tramvaji, na ulici, doma. A můžete s tím začít hned.

Gabriela Adlová
Pomáhá lidem pohnout se z místa. Nastartovat je k vlastní spokojenosti, k lepšímu zdraví a vztahům. Posunout je tam, kam chtějí. Umí pomoct, když člověk neví, co dělat a kam jít. Její výjimečnost je v umění empatie a talentu pomoct lidem.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.