Bezpodmínečná láska

Každý člověk je výjimečný.

Každý má jiné zájmy, jiné cíle, jiné podmínky, národnost a svou vlastní a jedinečnou cestu životem. Každý si své štěstí představuje jinak. A to bychom vždy měli respektovat.

Nám samotným se také nelíbí, když nás někdo chce nacpat do nějaké škatulky a nebo za každou cenu změnit. Nedělejme ostatním nic, co nechceme, aby oni dělali nám.

Naučme se druhé přijmout přesně takové, jací jsou, se všemi nedostatky a chybami, nesuďme je, protože nevíme, jaký jejich celý životní příběh.

Lidi je třeba milovat takové, jací jsou, nikoliv si svou lásku podmiňovat tím, jací by měli být.

V září jsem letěla za kamarádkou do Istanbulu. Ze všech stran jsem slyšela, jestli se nebojím letět právě sem. Musím říct, že jsem se opravdu nebála, těšila jsem se a taky  jsem si to v této krajině užila. Jsou tady příjemní a pohostinní lidé.

 

Před pár lety jsem byla pozvaná kamarádovi na gay svatbu do Zurichu. Musím říct, že to byl úžasný a nezapomenutelný zážitek. 

 

 

Gabriela Adlová
Pomáhá lidem pohnout se z místa. Nastartovat je k vlastní spokojenosti, k lepšímu zdraví a vztahům. Posunout je tam, kam chtějí. Umí pomoct, když člověk neví, co dělat a kam jít. Její výjimečnost je v umění empatie a talentu pomoct lidem.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.